Wyniki Warszawskiego Konkursu Matematycznego Stożek 2015

2015-05-26 11:51:22

WYNIKI II ETAPU

WARSZAWSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

„STOŻEK” 2014/2015

W dniu 22.05.2015 r. Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac wyłoniła:

  • 15 prac z liczbą punktów w granicach 43-50, dających uczniom tytuł laureata;
  • 18 prac z liczbą punktów w granicach 38 – 42 dających uczniom wyróżnienie.

Lp.

Numer szkoły

Nazwisko i imię

Liczba punktów

%

Laureat/Finalista

1

GM20 ul. Afrykańska

Libera Piotr

50

100%

Laureat

2

GM112 "Sobieski"

Markowski Bartosz

50

100%

Laureat

3

GM54 ul. Elbląska

Murawski Daniel

50

100%

Laureat

4

GM58 "Władysław IV"

Rempała Adam

48

96%

Laureat

5

GM42 "Twarda"

Citko Lara

47

94%

Laureat

6

GM38 "Świętokrzyska"

Pieńkowska Marta

45

90%

Laureat

7

GM20 ul. Afrykańska

Satała Piotr

45

90%

Laureat

8

GM42 "Twarda"

Tomczyk Dominika

45

90%

Laureat

9

GM

Paszkowski Paweł

44

88%

Laureat

10

GM112 "Sobieski"

Biernacka Dorota

43

86%

Laureat

11

GM58 "Władysław IV"

Dobrowolska Anna

43

86%

Laureat

12

GM112 "Sobieski"

Fedorowicz Michał

43

86%

Laureat

13

GM42 "Twarda"

Jasiński Piotr

43

86%

Laureat

14

GM42 "Twarda"

Kotańska Anna

43

86%

Laureat

15

GM58 "Władysław IV"

Łuka Bartosz

43

86%

Laureat

16

GM58 "Władysław IV"

Bogucka Zofia

41

82%

Finalista

17

GM42 "Twarda"

Szular Klara

41

82%

Finalista

18

GM42 "Twarda"

Broda Michalina

40

80%

Finalista

19

GM42 "Twarda"

Jung Jakub

40

80%

Finalista

20

GM86

Litwiński Konrad

40

80%

Finalista

21

GM58 "Władysław IV"

Para Anna

40

80%

Finalista

22

GM42 "Twarda"

Sobońska Lidia

40

80%

Finalista

23

GM42 "Twarda"

Ziemła Mateusz

40

80%

Finalista

24

GM42 "Twarda"

Boryczka Kamil

39

78%

Finalista

25

GM38 "Świętokrzyska"

Soczyński Maciej

39

78%

Finalista

26

GM58 "Władysław IV"

Sypuła Aleksandra

39

78%

Finalista

27

GM42 "Twarda"

Sztyler-Krąkowska Marcelina

39

78%

Finalista

28

GM19 "Prus"

Deleska Katarzyna

38

76%

Finalista

29

GM19 "Prus"

Boruta Jan

38

76%

Finalista

30

GM42 "Twarda"

Glinka Katarzyna

38

76%

Finalista

31

GM42 "Twarda"

Godlewski Bartosz

38

76%

Finalista

32

GM42 "Twarda"

Le Kim  Chi

38

76%

Finalista

33

GM112 "Sobieski"

Zakrzewski Krzysztof

38

76%

Finalista

 

© 2017 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego