Dni otwarte w liceach i technikach warszawskich

2013-03-18 09:25:10

 

LO im. S. Staszica – 15. i 29. kwietnia godz. 17.00,

LO im. T. Czackiego – 6. kwietnia godz. 10.00,

LO im. J. Nowaka-Jeziorańskiego – 16. kwietnia godz. 18.00,

LO im. Ks. J. Poniatowskiego – 15. kwietnia godz. 17.00

LO im. W. Reymonta – 19. marca i 16. kwietnia godz. 17.30,

LO im. J. Dąbrowskiego – 11. kwietnia godz. 17.00 i 14. kwietnia godz. 10.00,

LO im. J. Zamoyskiego – 10. kwietnia godz. 17.00,

LO im. Żeromskiego – 16. marca godz. 11.00,

LO im. M. Kopernika – 23. marca godz. 10.00,

LO im. S. Batorego – 13. kwietnia godz. 10.00,

LO im. S. Witkiewicza – 26. marca godz. 18.00,

LO im. K. Hoffmanowej – 21. marca godz. 16.00,

LO im. J. Marti – 17. kwietnia godz. 18.00,

LO im. M. de Cervantesa – 21. marca i 11. kwietnia godz. 17.00,

LO im. J. Lelewela – 11. kwietnia godz. 18.00,

LO im. J. Kochanowskiego – 13. kwietnia godz. 10.00,

LO im. J. Słowackiego – 8. kwietnia godz. 17.00 i 18.00,

LO im. H. Kołłątaja – 6. kwietnia godz. 10.00 i 17. kwietnia godz. 16.00,

LO im. C. K. Norwida – 25. marca i 18. kwietnia godz. 18.00,

LO im. gen. J. Sowińskiego – 20. kwietnia godz. 11.00,

LO im. Króla J. III Sobieskiego – 14. marca i 11. kwietnia godz. 18.00,

LO im. E. Dembowskiego – 23. marca godz. 10.00 i 17. kwietnia godz. 18.00,

LO im. J. Goethego – 16. marca godz. 11.00 i 18. kwietnia godz. 17.30,

LO im. A. Fredry – 23. marca godz. 11.00,

LO im. K. K. Baczyńskiego – 10. kwietnia godz. 17.00,

LO im. A. Mickiewicza – 21. marca godz. 17.00,

LO im. gen. J. Bema – 23. marca godz. 11.00,

LO im. Królowej Jadwigi – 16. marca godz. 10.00,

LO im. S. Sempołowskiej – 25. marca godz. 17.30,

LO im. Batalionu „Zośka” – 20. kwietnia godz. 10.00,

LO im. J. Śniadeckiego – 10. kwietnia godz. 18.00,

LO im. L. Staffa – 21. marca godz. 17.00 i 20. kwietnia godz. 10.00,

LO im. Lotnictwa Polskiego – 16. marca godz. 12.00 i 20. kwietnia godz. 10.00,

LO im. W. Milewicza – 11. kwietnia godz. 17.30,

LO im. A. Kamińskiego – 15. kwietnia godz. 18.00,

LO im. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej – 11. kwietnia godz. 17.30,

LO im. Zawiszaków Proporca Victoria – 13. kwietnia godz. 10.00,

LO im. M. Skłodowskiej-Curie – 10. kwietnia godz. 18.00,

LO im. E. Konopczyńskiego – 20. marca godz. 17.30 i 13. kwietnia godz. 11.00,

LO im. L. Kruczkowskiego – 13. kwietnia godz. 9.00,

LO im. J. Kilińskiego – 20. marca godz. 13.30 i 11. kwietnia godz. 17.30,

Technikum Chemiczne ul. Saska 78 – 21. marca i 25. kwietnia godz. 17.00,

Technikum Ekonomiczne ul. Stawki – 10. kwietnia godz. 18.00,

Technikum Mechatroniczne ul. Wiśniowa 56 – 21. marca godz. 17.00 i 20. kwietnia godz. 10.00,

Technikum Księgarskie ul. Żeromskiego 81 – 19. marca i 16. kwietnia godz. 18.30,

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich ul. Majdańska – 11. kwietnia godz. 17.00,

Zespół Szkół Gastronomicznych ul. Komorska 17/23 – 11. kwietnia godz. 17.00,

Zespół Szkół Elektronicznych – 19. marca i 4. kwietnia godz. 17.30,

Zespół Szkół Nr 42 ul. Konińska – 24. kwietnia godz. 17.00 i 18. maja godz. 10.00

© 2017 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego