Wizyta biskupa archidiecezji Warszawskiej

2012-10-21 19:09:59

W dniu 16 października br. nasza szkoła miała zaszczyt gościć biskupa pomocniczego archidiecezji Warszawskiej ks. Piotra Jareckiego.

Spotkanie odbyło się na drugiej godzinie lekcyjnej, w sali gimnastycznej naszej szkoły. Biskup dowiedział się o zwyczajach naszej szkoły i o nas - uczniach. Specjalnie dla Niego, chór szkolny zaśpiewał ulubioną pieśń ŚP bł. Jana Pawła II - "Barka".

Ksiądz biskup także sam wypowiedział się na temat naszej szkoły, a także uczniów, odwołując się do naszej wiary, a także przeszłości. Bo - jak powiedział - "bez wiary nie możemy naprawdę żyć". Jego przemówienie, mimo tego, iż było długie, nie zanudziło nikogo - wszyscy słuchali bardzo uważnie.

Po spotkaniu, panie dyrektor Iwona Rydlewska i Maria Cebula-Basiak oprowadziły księdza biskupa po szkole.

Autor: Karol Trojanowski