Aktualności

Konkurs ODKRYWAMY CZYSTY LAS rozstrzygnięty!

2013-10-30 16:08:39

Odkrywamy czysty las  - finał konkursu

Uczestnicy tegorocznej Akcji "Sprzątanie świata" mieli okazję wziąć udział w konkursie, który polegał na zorganizowaniu wyprawy (wycieczki) do lasu i nakręceniu filmu (np. relacji z wyprawy lub inspirowany nią), promującego właściwe zachowania w lesie, ze szczególnym uwzględnieniem posprzątania po sobie na leśnej wycieczce, spacerze czy grzybobraniu. Uczniowie klasy 3d naszego gimnazjum postanowili włączyć się w to przedsięwzięcie, nakręcili film
i wysłali go na konkurs.
Za swoją pracę otrzymali wyróżnienie.

Serdeczne gratulacje!!!

Więcej informacji na stronie http://www.naszaziemia.pl

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

2013-10-22 13:52:52
szkola_wspolpracy.jpg Pragniemy poinformować, że szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie systemowym Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. "Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły".Głównym celem projektu jest wzmocnienie współpracy między uczniami,rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk na terenie szkół i przedszkoli w Polsce poprzez opracowanie, upowszechnienie i wdrożenie modelowych rozwiązań.

                                 http://www.szkolawspolpracy.pl/

Dzień Świadomości Dysleksji

2013-10-21 20:27:03

23 października 2013, godz. 17.00-19.00 -
Dzień Świadomości Dysleksji dla rodziców!!!

 

W ramach organizowanego w naszym gimnazjum
Tygodnia Świadomości Dysleksji
serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa zainteresowanych na spotkanie
z psychologiem szkolnym, reedukatorem PPP Nr 22, przedstawicielami Stowarzyszenia Pomocy Młodzieży Dyslektycznej, Polskiego Stowarzyszenia Kinezjologów i innymi zaproszonymi gośćmi, które odbędzie się 23. października br. o godz. 17.30 podczas dnia otwartego dla rodziców w sali nr 13.

© 2019 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego