Aktualności

Dzień Świadomości Dysleksji w Gimnazjum Nr 112

2013-11-29 12:48:43

W  Gimnazjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego odbył się Dzień Świadomości Dysleksji  adresowany do rodziców uczniów naszej szkoły. Bogaty program obejmował prelekcje licznie zaproszonych gości – specjalistów w zakresie pracy z dziećmi dyslektycznymi.

Forum młodzieży

2013-11-02 18:27:27

Forum młodzieży to akcja zorganizowana przez wielką grupę osób, której celem było nauczyć nas i uświadomić nam abyśmy byli sobą i spełniali marzenia bo to właśnie my będziemy tworzyć przyszłość.

Konkurs ODKRYWAMY CZYSTY LAS rozstrzygnięty!

2013-10-30 16:08:39

Odkrywamy czysty las  - finał konkursu

Uczestnicy tegorocznej Akcji "Sprzątanie świata" mieli okazję wziąć udział w konkursie, który polegał na zorganizowaniu wyprawy (wycieczki) do lasu i nakręceniu filmu (np. relacji z wyprawy lub inspirowany nią), promującego właściwe zachowania w lesie, ze szczególnym uwzględnieniem posprzątania po sobie na leśnej wycieczce, spacerze czy grzybobraniu. Uczniowie klasy 3d naszego gimnazjum postanowili włączyć się w to przedsięwzięcie, nakręcili film
i wysłali go na konkurs.
Za swoją pracę otrzymali wyróżnienie.

Serdeczne gratulacje!!!

Więcej informacji na stronie http://www.naszaziemia.pl

© 2018 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego