Aktualności

V Turniej Zawodów m. st .Warszawy

2014-03-19 17:08:10

,,Kariera zawodowa –ważną decyzją dla ucznia

i rodzica  na każdym etapie kształcenia edukacyjnego”

 

Dyrekcja Zespołu Szkół nr 21 w Warszawie ul. Saska 78 ( Praga Południe) serdecznie zaprasza Rodziców na V Turniej Zawodów m. st. Warszawy.

W dniu 01 kwietnia 2014 roku od godz. 15.30-18.00 w budynku szkoły  odbędą się praktyczne, bardzo ciekawe prezentacje 15 zawodów nauczanych w  warszawskich technikach przedstawiane przez  młodzież tych szkół .

Udział w tych pokazach pozwoli poznać i poszerzyć wiedzę o danym zawodzie ,  jego specyfice. Mamy nadzieję ,że uzyskane informacje pomogą uczniom  wybrać zawód zgodny z ich zainteresowaniami, a rodzice będą wspierać dzieci w podejmowaniu tak trudnych  wyborów edukacyjnych .

Zaproszenie na XX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży

2014-02-25 19:08:27

W imieniu Centrum Edukacji Obywatelskiej serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice  szkoły do wzięcia udziału w rekrutacji do XX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Tematem przewodnim tegorocznej sesji są „Wybory parlamentarne”. Organizatorem projektu jest Kancelaria Sejmu RP,

we współpracy z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

 

Szczegóły znajdują się tutaj.

WF z klasą!

2014-02-20 11:41:21

W I półroczu 2013/2014 przystąpiliśmy do programu "WF z klasą". Działania podejmowane przez nas koordynowały panie Anna Szatkowska i Bożena Kwiatkowska - nauczycielki wychowania fizycznego. O tym co i jak robiliśmy, dowiecie się z bloga, na którym udokumentowaliśmy realizację naszych pomysłów. Zachęcamy do lektury http://blogiceo.nq.pl/gimnazjum112/

 

© 2019 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego