Aktualności

Zaproszenie na XX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży

2014-02-25 19:08:27

W imieniu Centrum Edukacji Obywatelskiej serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice  szkoły do wzięcia udziału w rekrutacji do XX sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży. Tematem przewodnim tegorocznej sesji są „Wybory parlamentarne”. Organizatorem projektu jest Kancelaria Sejmu RP,

we współpracy z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej, Ministerstwem Edukacji Narodowej oraz Ośrodkiem Rozwoju Edukacji.

 

Szczegóły znajdują się tutaj.

WF z klasą!

2014-02-20 11:41:21

W I półroczu 2013/2014 przystąpiliśmy do programu "WF z klasą". Działania podejmowane przez nas koordynowały panie Anna Szatkowska i Bożena Kwiatkowska - nauczycielki wychowania fizycznego. O tym co i jak robiliśmy, dowiecie się z bloga, na którym udokumentowaliśmy realizację naszych pomysłów. Zachęcamy do lektury http://blogiceo.nq.pl/gimnazjum112/

 

Rozpoczynają się warsztaty w ramach SZKOŁY WSPÓŁPRACY

2014-02-09 10:52:36

szkola_wspolpracy.jpg7 marca i 13 maja 2014 odbędą się warsztaty w ramach projektu "Szkoła Współpracy - uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły". Nasze uczestnictwo w tym przedsięwzięciu ma na celu wypracowanie najlepszej metody współpracy między wszystkimi grupami społeczności szkolnej. Najważniejszym zadaniem jest zorganizowanie
i przeprowadzenie debat - wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Podczas zaplanowanych warsztatów pod opieką trenera przygotujemy się do ich realizacji. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na stronę projektu http://www.szkolawspolpracy.pl 

 

© 2018 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego