Aktualności

Dzień Sportu

2014-05-30 14:01:46

Dziś, tj. 30 maja 2014 roku, odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Przewidziano masę atrakcji. Z wielką radością powitaliśmy na naszych boiskach reprezentację Urzędu Dzielnicy Włochy, która w rezultacie okazała się najlepsza i wygrała cały turniej piłki nożnej.

Na tym jednak nie koniec. Zawodnicy stanęli w szranki konkurując w przeciąganiu liny. Również w tej dyscyplinie Urząd zwyciężył.

Cóż, wygląda na to, że w przyszłości musimy bardziej się postarać.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę dobrej zabawy i zapraszamy ponownie za rok. 

Podsumowanie STOŻKA

2014-04-10 20:40:28

W dniu dzisiejszym, o godzinie 13.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie Warszawskiego Konkursu Matematycznego STOŻEK. Na uroczystość przybyli laureaci i finaliści konkursu wraz z opiekunami. Gości powitał pan Dariusz Maciejuk, nauczyciel matematyki, odpowiedzialny za organizację i przebieg konkursu, natomiast nagrody i dyplomy wręczyła pani wicedyrektor Joanna Czyżak.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i liczymy na dalszą współpracę.

Piramida Demokracji dołącza do KFAKa!

2014-04-10 20:35:59

Na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej (10.04.14) nasi uczniowie spotkali się z tutorami prowadzącymi projekt Piramida Demokracji. Przez 2 godziny warsztatów zastanawiali się, jak stworzyć regulamin bezpiecznej szkoły i dlaczego bezpieczeństwo jest najistotniejszym elementem funkcjonowania społeczności szkolnej. Efekty ich pracy poznamy już wkrótce. Będzie to możliwe podczas Krótkiego Festiwalu Artystyczno-Kulturalnego KFAK, który odbędzie się w naszej szkole 7 czerwca 2014 roku.

W programie...

© 2019 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego