Aktualności

Podsumowanie STOŻKA

2014-04-10 20:40:28

W dniu dzisiejszym, o godzinie 13.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie Warszawskiego Konkursu Matematycznego STOŻEK. Na uroczystość przybyli laureaci i finaliści konkursu wraz z opiekunami. Gości powitał pan Dariusz Maciejuk, nauczyciel matematyki, odpowiedzialny za organizację i przebieg konkursu, natomiast nagrody i dyplomy wręczyła pani wicedyrektor Joanna Czyżak.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i liczymy na dalszą współpracę.

Piramida Demokracji dołącza do KFAKa!

2014-04-10 20:35:59

Na pierwszej i drugiej godzinie lekcyjnej (10.04.14) nasi uczniowie spotkali się z tutorami prowadzącymi projekt Piramida Demokracji. Przez 2 godziny warsztatów zastanawiali się, jak stworzyć regulamin bezpiecznej szkoły i dlaczego bezpieczeństwo jest najistotniejszym elementem funkcjonowania społeczności szkolnej. Efekty ich pracy poznamy już wkrótce. Będzie to możliwe podczas Krótkiego Festiwalu Artystyczno-Kulturalnego KFAK, który odbędzie się w naszej szkole 7 czerwca 2014 roku.

W programie...

Debata na temat bezpieczeństwa

2014-04-10 20:25:53

Dzisiaj, tj. 10.04.2014 delegacja naszej szkoły
(pięcioro uczniów: Szymon Szmajdziński 1a, Marysia Kudyk 2c, Filip Wionczek 2b, Ola Brzeska i Wojtek Mróz 3b, rodzice: pani Katarzyna Mrowiec, pan Piotr Ustaszewski oraz nauczyciele: pani pedagog Beata Wilkowska, pani Anna Jewiarz - Dryło - nauczycielka języka polskiego i pani dyrektor Iwona Rydlewska)
wzięła udział w debacie, w Gimnazjum nr 15 na Ochocie, zorganizowanej w ramach programu Dziecko bezpieczne w rodzinie i w szkole, który realizowany jest przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty we współpracy z Mazowieckim Wojewódzkim Komendantem Policji z siedzibą w Radomiu. W spotkaniu uczestniczyły szkoły ze Śródmieścia, Ochoty i Włoch.

© 2018 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego