Aktualności

Krótki Festiwal Artystyczno-Kulturalny KFAK za nami

2014-06-11 18:32:05

7 czerwca w Gimnazjum nr 112 przy ul. Solipskiej odbył się 14 KFAK - Krótki Festiwal Kulturalno - Artystyczny. Zabawa była doskonała. Frekwencja również. Pogoda piękna. Imprezie towarzyszyło podsumowanie projektu Piramida Demokracji - "Pierwsza pomoc w G112". Oprócz tego obchodziliśmy "Dzień bez przemocy". Sam festiwal był na wysokim poziomie, a przedstawienia wykonane z sercem. Gościliśmy również panią dyrektor Annę Brzywcę. A pan Andrzej Brzywca zagrał na naszej scenie "Blusa dla optymistów"  To wszystko było dla ducha, a dla ciała grillowane kiełbaski i kaszanka, ciasta od wolontariatu, który tym razem wspierał fundację "A kogo?". Na koniec odbyła się pełna emocji licytacja obrazów naszych szkolnych artystów. Po raz kolejny mogliśmy się przekonać, że nasi uczniowie są super!

 

 

Brązowy medal w ringo.

2014-06-04 22:18:36

BRĄZOWY MEDAL  W RINGO 

XLVII WARSZAWSKIEJ

OLIMPIADY MŁODZIEŻY

Dzień Sportu

2014-05-30 14:01:46

Dziś, tj. 30 maja 2014 roku, odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Przewidziano masę atrakcji. Z wielką radością powitaliśmy na naszych boiskach reprezentację Urzędu Dzielnicy Włochy, która w rezultacie okazała się najlepsza i wygrała cały turniej piłki nożnej.

Na tym jednak nie koniec. Zawodnicy stanęli w szranki konkurując w przeciąganiu liny. Również w tej dyscyplinie Urząd zwyciężył.

Cóż, wygląda na to, że w przyszłości musimy bardziej się postarać.

Dziękujemy za wspaniałą atmosferę dobrej zabawy i zapraszamy ponownie za rok. 

© 2018 Gimnzjum Nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego